Galeria zdjęć

Dodatkowe atrakcje

Do dyspozycji wszystkich naszych Gości

Do wspólnej dyspozycji Gości mamy sale zabaw. Możecie w nich skorzystać z bilarda, zagrać w tenisa stołowego, darta lub w gry planszowe. Wychodząc z tych pomieszczeń bezpośrednio do ogrodu, możecie Państwo wieczorem urządzić grilla lub ognisko. Dla chętnych dostępna jest również sauna.

Galeria zdjęć

Świeradów-Zdrój i okolica

Szukasz miejsca na aktywny wypoczynek? A może Ty chcesz aktywnie, a reszta rodziny woli ciekawą książkę w ciszy, spokoju i pięknym  otoczeniu przyrody? To się da pogodzić.

Świeradów-Zdrój to uzdrowiskowa miejscowość położona w Górach Izerskich, blisko granicy z Czechami i Niemcami. To raj dla narciarzy, miłośników kolarstwa górskiego, amatorskiej turystyki rowerowej. Swoje pasje zrealizują tu również amatorzy pieszych wędrówek po górskich szlakach oraz ciekawi historii Dolnego Śląska. Więcej informacji o Świeradowie na stronie www.karkonosze.pl

Dolna stacja Kolei Gondolowej, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe, to zaledwie odległość 100 m. Do ulicy Zdrojowej – głównego deptaka Świeradowa – zaledwie 700 m.

W niedalekiej odległości od naszego domu, przy drodze na szczyt Zajęcznik, znajduje się nasza restauracja Na Zajęcznik, do której zapraszamy naszych Gości oferując zniżkę.

Scroll to Top